Select your country Close

Pracownik magazynowy

O firmie

Hyva Group jest wiodącym globalnym dostawcą innowacyjnych i wysoce wydajnych rozwiązań transportowych dla przemysłu pojazdów użytkowych i usług środowiskowych. Firma jest zaangażowana w rozwój, produkcję, marketing i dystrybucję komponentów stosowanych w hydraulicznych systemach załadunku i rozładunku na ciężarówkach i przyczepach. Jej produkty są używane na całym świecie w różnych sektorach, w tym w transporcie, budownictwie, górnictwie, obsłudze materiałów i usługach środowiskowych.

Założona w 1979 roku, firma ma swoją siedzibę w Alphen aan den Rijn w Holandii i działa w ponad 110 krajach, zatrudniając ponad 3,500 pracowników na całym świecie. Hyva Group obejmuje ponad 30 spółek zależnych na całym świecie, z wyjątkowym zasięgiem sprzedaży i serwisu oraz 14 zakładami produkcyjnymi w Brazylii, Chinach, Niemczech, Indiach i Włoszech, obsługując ponad 20,000 klientów.

Opis Pozycji

Pracownik magazynu zapewnia płynny przepływ towarów od przyjęcia, poprzez magazynowanie, po przygotowanie materiałów, z uwzględnieniem bezpieczeństwa pracy, terminów i wymagań jakościowych. Rola ta obejmuje właściwe przyjmowanie towarów, inspekcję, magazynowanie oraz przygotowanie materiałów.

Obowiązki

- Rozładunek i załadunek ciężarówek zgodnie z wymaganiami;

- Inspekcja towarów przychodzących i wychodzących zgodnie z wymaganiami, na podstawie listu przewozowego;

- Prowadzenie ewidencji magazynowej, magazynowanie, uzupełnianie zapasów, alokowanie zapasów z uwzględnieniem potrzeb produkcyjnych oraz szybkie i płynne przygotowanie towarów do wysyłki;

- Dostarczanie rur i drobnych części;

- Rejestrowanie przychodzących i wychodzących towarów zgodnie z wymaganiami oraz dalsze operacje magazynowe w systemie ERP;

- Dbałość o porządek i czystość wewnętrznego magazynu;

- Transport surowców i produktów gotowych za pomocą wózka widłowego;

- Zamawianie materiałów z zewnętrznych magazynów;

- Pielęgnacja, konserwacja i serwisowanie floty transportowej, urządzeń i miejsca pracy;

- Wsparcie optymalizacji procesów magazynowych;

- Prowadzenie inwentaryzacji;

- Wysyłka towarów zgodnie z wymaganiami;

- Szkolenie i instruowanie nowych pracowników zgodnie z wymaganiami.

Wymagania

- Doświadczenie w pracy w magazynie: Preferowane jest wcześniejsze doświadczenie w pracach magazynowych, w tym załadunek i rozładunek towarów, prowadzenie ewidencji magazynowej i prace związane z logistyką.

- Umiejętność obsługi wózka widłowego: Wymagana jest umiejętność obsługi wózka widłowego oraz posiadanie odpowiednich uprawnień (UDT).

- Znajomość systemów ERP: Mile widziane jest doświadczenie w pracy z systemami zarządzania magazynem (ERP).

- Znajomość zasad bezpieczeństwa: Zrozumienie i przestrzeganie przepisów BHP oraz zasad bezpieczeństwa pracy w magazynie.

Co oferujemy

- Dbamy o ekologię i jesteśmy naprawdę zrównoważeni. Nie tylko dla środowiska, ale także dla zasobów społecznych.

- Mamy bardzo dynamiczne i międzynarodowe środowisko pracy.

- Posiadamy certyfikaty Great Place to Work w wielu krajach!

- Oferujemy konkurencyjne wynagrodzenie, które jest dostosowywane rocznie w przypadku dobrej wydajności.

- Znajdziesz u nas miłe dodatki, takie jak różne firmowe aktywności w ciągu roku.

Please fill in the following fields in order to submit your application

Upload Resume*
Upload Cover letter